• Škarnik 1/3, 42223 Varaždinske Toplice, CRO
  • +385 42 205 750

Sprache

GESCHÄFTSFÜHRER

Nikica Antolković

nikica@nabatech.eu
+385 (0)98 416 004

INHABER

Borislav Antolković

boro@nabatech.eu
+385 (0)98 267 768

NABA Technology zgrada

FIRMENLEITER

Tomislav Mikulčić

tomislav@nabatech.eu

Soba za sastanke

PRODUKTIONSLEITER

Hrvoje Magdić

hrvoje@nabatech.eu

LEITER DER KONTROLL
UND QUALITÄTSABTEILUNG

Igor Pupić

kontrola@nabatech.eu

LEITER DER ABTEILUNG
VERSORGUNG UND LOGISTIK

Boris Pintarić

nabava@nabatech.eu

T

Nenad Peršun

nenad@nabatech.eu

TECHNOLOGIE ABTEILUNG

Siniša Rain

sinisa@nabatech.eu

T

Goran Golubić

goran@nabatech.eu

WARENHAUS

Darko Pintarić

skladiste@nabatech.eu

BUCHHALTUNG

Silvija Bešenić

silvija@nabatech.eu

Uredi u upravi
Top Skip to content